Biorezonans Mora

Czym jest biorezonans?

Biorezonans to termin ogólny, który jest tradycyjnie stosowany w celu określenia interakcji między biopolem organizmu żywego i wibracjami, które współdziałają z jego konkretnymi częściami. Założenie twórców biorezonansu mówi, że jeśli ciało jest głównym obwodem elektrycznym, to choroby należy szukać w zakłóceniach sygnałów elektrycznych podczas ich podróży przez ten układ.

Każde zwierzę i człowiek posiada indywidualne spektrum drgań elektromagnetycznych, które mogą zostać zakłócone przez choroby. To charakterystyczne dla każdego z nas spektrum drgań można wykorzystać także do leczenia. Każdy pacjent jest więc leczony wyłącznie drganiami właściwymi dla swojego organizmu. Pierwszy zabieg ma na celu zharmonizowanie całego ciała, wyrównanie energii w poszczególnych obszarach. Następne służą usuwaniu zlokalizowanych schorzeń.

Biorezonans to metoda diagnozowania i regulacji zaburzeń w organizmie wykorzystująca osiągnięcia biofizyki i medycyny biologicznej, gdzie obie te funkcje są zautomatyzowane i wykonywane przez aparat.

Biorezonans Mora