Nowi klienci

Lecznica Weterynaryjna Mirosława Tarki zawsze chętnie przyjmuje nowych klientów. Jesteśmy otwarci od poniedziałku do soboty oraz dostępni przez 24h pod numerem telefonu 60 23 999 74. Zapraszamy do zapoznania się z nami: więcej informacji o nas i promocje.

Czy zostaliśmy poleceni przez znajomego lub krewnego? Jesteśmy szczęśliwi, że możesz skorzystać z naszych usług i z radością witamy Cię jako członka naszej rodziny. Chcemy wykorzystać jak najwięcej czasu, aby poznać Ciebie i Twojego pupila.

Jeśli odwiedzasz nas po raz pierwszy, należy pobrać formularz nowego klienta, wypełnić go i przynieść na wizytę lub wysłać mailem.

FORMULARZ NOWEGO KLIENTA PSA

FORMULARZ NOWEGO KLIENTA KOTA

Lecznica Weterynaryjna Mirosława Tarki znajduje się w Opolu, przy ul. Strzelców Bytomskich 5 of. Dla Twojej wygody jesteśmy otwarci 6 dni w tygodniu.

  • Poniedziałek 08:00-18:00
  • Wtorek 08:00-18:00
  • Środa 08:00-18:00
  • Czwartek 08:00-18:00
  • Piątek 08:00-18:00
  • Sobota 9:00 – 15:00
  • Niedziela: nieczynne

NAGŁE WYPADKI oraz poza godzinami pracy 24h Tel. 60 23 999 74

Pracujemy całą dobę ( po godzinach pracy jesteśmy dostępni pod telefonem) przez cały rok.

Istnieje możliwość zamówienia wizyty domowej, jednak zwracamy uwagę, iż możliwości diagnostyczne i terapeutyczne takich interwencji są mocno ograniczone.

Telefonicznie informujemy Klientów na temat aktualnie prowadzonego leczenia Państwa zwierzęcia, jednak nie praktykujemy udzielania porad lekarskich przez telefon.

W celu usprawnienia pracy Lecznicy oraz skrócenia Państwa oczekiwania proponujemy umówić wizytę na określoną godzinę. Przyjmujemy również pacjentów nie umówionych, jednak może wiązać się to z dłuższym oczekiwaniem.

Pacjenci w przypadku zagrożenia życia przyjmowani są poza kolejnością.