O nas

Lecznica

Witamy w lecznicy weterynaryjnej Mirosława Tarki

Lecznica Weterynaryjna powstała w 1990 roku po rozwiązaniu Państwowej Służby Weterynaryjnej jako Gabinet Weterynaryjny. Gabinet zajmował wówczas 20 m2. Aktualnie , po zmianie lokalizacji – jesteśmy w samym centrum Opola, na wyspie Bolko - powierzchnia Lecznicy Weterynaryjnej wynosi 170 m2.

Zajmujemy się problemami zdrowotnymi małych zwierząt towarzyszących człowiekowi. Naszym celem jest świadczenie usług rzetelnie , profesjonalnie i kompetentnie w całym ich zakresie . Regularnie uczestniczymy w sympozjach i szkoleniach w Polsce oraz za granicą. Stale poszerzamy i aktualizujemy naszą wiedzę, aby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom naszych Pacjentów i Klientów.

Wszyscy nasi lekarze pracują jako zespół, który dostępny jest całą dobę, aby jak najlepiej troszczyć się o każdego Pacjenta.

Bardzo ważne jest dla nas, aby każdy nasz Pacjent wraz z Właścicielem wiązał miłe wspomnienia z pobytem w Lecznicy.

Medycyna najwyższej jakości

Zapewniamy szeroki zakres usług dla małych zwierząt. Lecznica wyposażona jest w nowoczesny sprzęt diagnostyczny i terapeutyczny.

Przeprowadzamy szczepienia, leczenie zachowawcze i operacyjne oraz pełną diagnostykę laboratoryjną i obrazową. W ramach naszej działalności wykorzystujemy w terapii także metody niekonwencjonalne : biorezonans Mora, homeopatia, homotoksykologia, akupunktura, światłoterapia, magnetoterapia, fitoterapia.

Dzięki bardzo szerokiej gamie leków , diet leczniczych oraz preparatów allopatycznych, homeopatycznych, ziołowych, mineralnych, witaminowych, aminokwasowych., suplementów pokarmowych poszerzamy nasze możliwości terapeutyczne.

Naszym Klientom oferujemy również usługi fryzjersko - kosmetyczne oraz kąpiele lecznicze dla psów i kotów.

Kładziemy nacisk na zapobieganie chorobom oraz wczesne ich wykrywanie, gdyż wiemy, że im wcześniej problem jest rozpoznany, tym większe prawdopodobieństwo, że możemy go efektywnie leczyć i utrzymywać Pacjenta w zdrowiu.