O nas

Nasza misja

Naszą misją jest podniesienie jakości życia twojego zwierzęcia poprzez zapewnienie mu dobrego samopoczucia oraz wykorzystywanie komplementarnych i holistycznych metod leczniczych.

Nasza wizja

Wiemy, że zwierzęta są ważnymi członkami Waszych Rodzin. Każdego dnia chcemy być najlepsi w tym co robimy i dążyć do przewyższania oczekiwań Naszych Klientów.

Zwierzęta jako członkowie naszych rodzin zasługują na uwagę i opiekę medyczną jak każdy inny domownik. Ważną częścią naszej misji jest edukacja właścicieli, nauczenie ich jak prawidłowo powinni opiekować się swoimi przyjaciółmi, tak aby sami mogli czuć swój wkład w prawidłowy rozwój i zdrowie zwierzęcia każdego dnia. To optymalny sposób, aby być pewnym, że zwierzak otrzymuje najlepszą możliwą opiekę.

Jedną z rzeczy, która sprawia, że Nasza Lecznica jest wyjątkowa jest zespól wyspecjalizowanych lekarzy, którzy sami posiadają zwierzęta i dzięki temu rozumieją więź łączącą zwierzę z jego właścicielem.

Będąc na bieżąco z najświeższymi wiadomościami weterynaryjnymi zawsze staramy się przekazać je Naszym Klientom. Na polu medycznym wiedza zmienia się bardzo szybko, ciągle jej przybywa a nasi lekarze lubią uczestniczyć w seminariach i szkoleniach, aby poszerzać swoją wiedzę.

Bardzo lubimy poznawać Naszych Klientów i ich rodzinę. Ludzie często wspominają i dziękują za czas, który im podarowaliśmy, aby ich wysłuchać. Dążymy do tego, aby było to standardem każdego dnia. Każdy z Nas troszczy się o Naszego Klienta, Naszego Pacjenta i o siebie nawzajem. Ta postawa ma miejsce we wszystkim co robimy.