HOLISTYCZNE CENTRUM LECZENIA ZWIERZĄT

Mirosław Tarka


Telefon

77 453 94 42

Tu jesteśmy

ul.Strzelców Bytomskich 5 of,

45-084 Opole


Godziny otwarcia

08.00 - 18.00 pn-pt

09.00 -12.00 sb

Medycyna
Tradycyjna

TRADYCYJNE METODY LECZENIA ZWIERZĄT

PRACOWNIA DIAGNOSTYCZNA

 

  •   USG
  •   EKG
  •   RTG
  •   Badanie kontrastowe

DIAGNOSTYKA LABORATORYJNA

 

Wiele technologii, które pomagają ludziom żyć zdrowiej i dłużej, jest także dostępnych dla Twojego zwierzęcia. Wykonując kilka podstawowych testów lekarz weterynarii jest w stanie zebrać wiele informacji dotyczących stanu zdrowia pacjenta

ZDROWIE WEWNĘTRZNE

 

WZdrowie wewnętrzne to tak naprawdę zdrowie całego organizmu, nie tylko wątroby czy nerek… Czasem jesteśmy jak detektyw, który po kilku śladach chce dojść do rozwiązania zagadki. Co ten objaw czy zmiana chce nam przekazać? Słuchamy uważnie, wąchamy, dotykamy i patrzymy na Twoje zwierzę i Ciebie… Tak, tak… Ty jako opiekun masz olbrzymi wpływ na zdrowie swojego zwierzęcego przyjaciela.  

Organizm traktujemy holistycznie. Jeśli Twoje zwierzę ma zaczerwienione oko, to i tak zajrzymy do wszystkich otworów ciała i porozmawiamy o diecie. Jeden objaw ma czasem wiele znaczeń.

PROFILAKTYKA

 

Wspomaganie dobrego zdrowia twojego zwierzęcia to szereg czynników, od rutynowej kontroli u lekarza weterynarii, zapobieganie pasożytom, po Twoją pozytywną energię i intencję. Najprostszą metodą jest obserwowanie zwierzęcia.

PROGRAMY ZDROWIA

 

Oferujemy szeroki wybór w zakresie profilaktyki . Nasz własny NATURALNY program profilaktyczny oparty o proste wspieranie odporności i minimalną liczbę immunizacji lub program standardowy, tradycyjny oparty głównie na szczepieniach.  Wybór należy do Ciebie. Zapytaj nas o radę, jeśli nie możesz się zdecydować.

DIETOTERAPIA

 

Jesteś tym co jesz! Juz chyba każdy o tym słyszał... jednak to zdanie również tyczy się zwierząt. Ogrom chorych psów cierpi właśnie z powodu nieodpowiedniego odżywiania. Wychodząc naprzeciw temu zapotrzebowaniu stworzyłam diety dla zdrowych i chorych psów w oparciu o zdrowe składniki. Gotuj z miłością!

Zapytaj nas o najbardziej odpowiednią dietę dla Twojego zwierzęcia. Oferujemy karmy suche i mokre, ale również możemy ułożyć indywidualną dietę

PASZPORTY
 CZIPY
WYJAZDY ZAGRANICZNE


Podczas podróżowania ze swoim pupilem po krajach Unii Europejskiej, ale również po całym świecie powinieneś posiadać jego paszport, który jest niezbędnym warunkiem wyjazdu za granicę.

FRYZJER


profesjonalny fryzjer dla Twojego Psa, kota czy królika. Zapraszamy również na kąpiele dla Twojego zwierzaka. Skontaktuj się z nami niezależnie od tego czy ma to być kąpiel okresowa czy potrzebna ze względu na zapach po spacerze, który nie chce zniknąć :)