HOLISTYCZNE CENTRUM LECZENIA ZWIERZĄT

Mirosław Tarka


Telefon

77 453 94 42

Tu jesteśmy

ul.Strzelców Bytomskich 5 of,

45-084 Opole


Godziny otwarcia

08.00 - 18.00 pn-pt

09.00 -12.00 sb

O NAS

HOLISTYCZNE CENTRUM LECZENIA ZWIERZĄT

DROGA DO NATURALNEGO ZDROWIA

O NAS

Tworzymy zgrany zespół, którego głównym celem jest zapewnienie najlepszej holistycznej opieki dla zwierząt domowych. Wskazanie drogi do naturalnego zdrowia dla Ciebie oraz Twojego zwierzęcego towarzysza i najlepszego przyjaciela !


Holistyczne Centrum Leczenia Zwierząt zostało założone w 1990 roku przez Mirosława Tarkę, po rozwiązaniu Państwowej Służby Weterynaryjnej. Gabinet zajmował wówczas 20 m2 i mieścił się w przydomowej suterenie. Aktualnie jesteśmy w samym centrum Opola na wyspie Pasieka ,na powierzchni 170 m2.


Przez te wszystkie lata zaszło wiele zmian, gabinet rozwijał się dynamicznie i nadal poszerza swoją ofertę. Jest to niesamowity proces, który pozwala spojrzeć coraz szerzej na zdrowie zwierząt. Jesteśmy jedynym w Polsce gabinetem, który w tak szerokim zakresie wykorzystuje terapie naturalne.


Zapraszamy do wspólnej podróży...

31

LAT DOŚWIADCZENIA

20000

KLIENTÓW OD ROKU 1990

45

RODZAJÓW NATURALNYCH METOD LECZENIA

Nasza Wizja


Połączenie człowieka i zwierzęcia jest niesamowicie silne, my wpływamy na nich, a one na nas. Dlatego tak ważne jest holistyczne podejście

Nasza misja

 

Naszą misją jest podniesienie jakości życia twojego zwierzęcia poprzez zapewnienie mu dobrego samopoczucia i zdrowia
z wykorzystaniem komplementarnych iholistycznych metod leczniczych.

Nasza wizja

 

Wiemy, że zwierzęta są ważnymi członkami Waszych Rodzin.

Zasługują na uwagę i opiekę medyczną jak każdy inny domownik.

Ważną częścią naszej misji jest edukacja człowieka i wskazanie jak prawidłowo opiekować się swoimi przyjaciółmi, tak aby sami mogli czuć swój wkład w prawidłowy rozwój i zdrowie zwierzęcia każdego dnia. To optymalny sposób, aby być pewnym, że zwierzak otrzymuje najlepszą możliwą opiekę.

Połączenie człowieka i zwierzęcia jest niesamowicie silne, my wpływamy na nich, a one na nas. Dlatego tak ważne jest, aby działania były dwustronne. Abyśmy my jako ludzie rozwijali się, podnosili naszą świadomość na wyższe poziomy, słuchali naszych zwierząt, co doprowadzi do wewnętrznej i zewnętrznej harmonii.

I tego życzymy wszystkim Istotom tu na Ziemi.

Jesteśmy wyjątkowi

 

Jedną z rzeczy, która sprawia, że nasz gabinet jest wyjątkowy to zgrany zespół przyjaciół, którzy sami posiadają zwierzęta i dzięki temu rozumieją więź łączącą zwierzę z jego opiekunem.

Bardzo lubimy poznawać Naszych Klientów i ich rodzinę. Ludzie często wspominają i dziękują za czas, który im podarowaliśmy, aby ich wysłuchać. Dążymy do tego, aby było to standardem każdego dnia. Troszczymy się o Was i o siebie nawzajem. Ta postawa ma miejsce we wszystkim co wykonujemy. Każdego dnia chcemy być najlepsi w tym co robimy .

Nasi klienci o nas

 

zadowolone i spełnione zwierzę to szczęśliwy opiekun

7.12.2020

 

„Polecam z całego serca.Pani Kasia jest cudna.Podejście do zwierzaków,metody leczenia i podejście do właściciela na medal.Leczę starszego psa i królika seniora.Zwierzaki mają się świetnie dzięki troskliwej opiece Pani Kasi.Weterynarz w poprzedniej lecznicy nie dawał już szans na wyleczenie mojego foxia, a Pani Kasi udało się w trzy miesiące poprawić wyniki wątrobowe.Wielki szacunek i podziękowania.”

 

 

Ewa

1.08.2012


Fantastyczny specjalista o holistycznym podejściu do psów i ogromnej wiedzy.
Regularnie odwiedzam go z moimi 3 psami, dodam że mieszkam we Wrocławiu.


Katka Szczepkowska

11.10.2012

 

Klinikę doktora Tarki polecił mi lekarz weterynarii z naszego miasta, jak zaczęła chorować nasza dobermanka. Przez 13 lat jej życia leczyliśmy ją tylko w klinice doktora Tarki. Teraz mamy pieska rasy basenji i nie wyobrażam sobie leczenia u innego lekarza. Pana doktora traktujemy jak lekarza rodzinnego dla naszego pupila.Polecam gorąco klinikę. Wszyscy pracownicy są wspaniali w każdej sprawie można zadzwonić czy przyjechać i otrzymać poradę. Nigdy nie byliśmy źle przyjęci. Nawet Pan doktor przyjeżdżał do nas do domu jak była bardzo chora nasza sunia. Dziękujemy całej personelowi i Panu doktorowi za opiekę i leczenie naszych pupilów.

 

Lucyna Lis

24.01.2012

 

Pan Mirosław to wspaniały człowiek i bardzo dobry weterynarz, zdjagnozował alergię u naszej Mimi i wyleczył ją z poważnej i mocno zaawansowanej choroby. Dziękujemy mu za to bardzo serdecznie i polecamy innym .Dziękujemy również pozostałym pracownikom przychodni to też wspaniali ludzie. Panie Mirku jesteśmy wdzięczni- Właściciele yorka- MIMI.

 

 

 

Anna M.

20.01.2012

 

Pan Mirosław Tarka jest specjalistą na wysokim poziomie.Przeprowdził skomplikowaną opercję zerwanego ścięgna krzyżowego i rzepki u naszego Yorka.Dzięki niemu nasz Tommi może znowu normalnie funkcjonować.Serdeczne dzięki.Polecam tą Lecznicę.

 

Czos17

28.03.2010

 

Lecznica na najwyższym poziomie. Wiedza lekarzy tam pracujących potwierdzona wieloma ukończonymi kursami, ta wiedza jest ogromna a co najważniejsze wykorzystywana w praktyce.
Polecam !!!!!!

 

klient